درباره ما


کمپانی ZionCom صاحب امتیاز برند توتولینک در سال 1998 توسط آقای کیم در کشور کره‌جنوبی بنیان‌گذاری گردید و از سال 2001 با برند IPTIME در زمینه محصولات شبکه شروع به فعالیت نمود. در سال 2005 سهم بازار این برند در کشور کره‌جنوبی به 50% افزایش یافت، به‌گونه ای که در این سال به برند اول تجهیزات شبکه SOHO در این کشور مبدل شد. این افزایش تا سال 2007 به میزان  82%  از کل بازار  ادامه یافت و تاکنون نیز حفظ گردیده است. 

این کمپانی در سال 2009، برند توتولینک را با هدف پوشش بازارهای جهانی ایجاد نمود. طراحی متفاوت و زیبای محصولات این برند، اولین فاکتوری است که نظر هر بیننده و کاربری را جلب می‌کند، وجود میان‌افزار راه‌انداز (فرم‌ور) با تنظیمات پیشرفته و مراحل هوشمند نصب در کنار عملکرد مطلوب، کیفیت مثال‌زدنی و قیمت رقابتی، از ویژگی‌هایی است که به صورت مداوم محبوبیت محصولات توتولینک را در میان کاربران بازارهای بیش از 55 کشور افزایش می‌دهد.

هم‌اکنون توتولینک در بیشتر کشورهای قاره آسیا از جمله ایران، چین، تایوان، هنگ‌کنگ، ویتنام، هند و ... و بعضی از کشورهای قاره‌های اروپا و آمریکای شمالی و جنوبی و قاره آفریقا، حضوری فعال دارد. برای اطلاعات بیشتر به سایت توتولینک مراجعه فرمایید.

این کمپانی هم‌اکنون دارای 2 لابراتوار تحقیق و توسعه (R&D) با بیش از 120 مهندس و کارمند، 2 مرکز طراحی صنعتی، بیش از 20,000 مترمربع فضای تولیدی با 1000 کارمند در کشور کره جنوبی و چین است که با این توان، قادر است تمامی سطوح محصولات شبکه SOHO را متناسب با نیازهای کاربران پوشش دهد. توتولینک بر این باور است که موفقیت یک برند حاصل کیفیت بالای محصولات آن برند و اعتمادی است که در کاربران محصولات بوجود می‌آورد.

سبد کالایی توتولینک متناسب با نیاز تمام کاربران SOHO در نظر گرفته شده است. شرکت «پردیس صنعت سیاره سبز» به عنوان نماینده انحصاری محصولات  TOTOLINK در ایران، محصولات توتولینک را با  3 سال گارانتی معتبر گرین به بازار عرضه می‌کند.


توتولینک در یک نگاه


  

 اطلاعات خلاصه از توتولینک

  -   2 لابراتوار تحقیق و توسعه با بیش از 120 مهندس و کارمند
  -   2 مرکز طراحی صنعتی

  -   بیش از 20000 متر مربع فضای تولیدی با 1000 کارمند

  -   دارای ISO 9001: 2008 و ISO 14001:2004

  -   ایجاد مشارکت استراتژیک با 4 تامین کننده بزرگ چیپست در دنیا

  -   عضویت در انجمن اتحاد WIFI
 

 پردیس صنعت سیاره سبز، نماینده انحصاری TOTOLINK در ایران

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز که به عنوان صاحب امتیاز نشان‌های تجاری GREEN شناخته می‌شود و طبق نظر اغلب کارشناسان صنعت سخت‌افزاری کشور، جزو برترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات گارانتی برای محصولات سخت‌افزاری است، اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری در ایران و عرضه برندTOTOLINK  با گارانتی گرین نموده تا پشتیبان انتخاب برند توتولینک در بازار مصرف تجهیزات شبکه باشد.

              

دفتر مرکزی: 
  • تهران، خیابان سمیه، بین خیابان سپهبد قرنی و استاد نجات الهی، شماره 215، ساختمان سبز
    تلفن: 88911378       فکس:88808171

گارانتی گرین: 

  • تهران، خیابان سمیه، بین خیابان سپهبد قرنی و استاد نجات الهی، شماره 215، ساختمان سبز ، طبقه همکف
    تلفن: 88170017       فکس:88808171

تصاویری از کارخانه توتولینک

 

 تصاویری از لابراتوار تحقیق و توسعه توتولینک