محصولات-ماژول اصلی

محصولات

محصولات

  

 

AC500 دستگاه کنترل کننده ای است که به جهت مدیریت متمرکز اکسس پوینت های سقفی و درون دیواری توتولینک طراحی شده است. با استفاده از AC500 می توان تا 200 عدد اکسس پوینت را بصورت یکجا مدیریت نمود . این دستگاه به جهت ساده سازی در نصب، راه اندازی و استفاده، تعداد زیادی اکسس پوینت سقفی و دیواری در شبکه های بزرگ همچون سازمانها، هتل ها، مدارس، فروشگاههای زنجیره ای، رستوران ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد .
 

شناسایی خودکار اکسس پوینت ها

AC500 قادر است بصورت اتوماتیک تمام اکسس پوینت های سقفی و دیواری موجود در شبکه را شناسایی نموده و شما را قادر به کنترل نمودن آنها، با قرار دادن ایشان در لیست مدیریت اکسس پوینت ها نماید.

 

مدیریت متمرکز توسط گروه بندی

با استفاده از AC500 می توان چندین گروه اکسس پوینت تعریف نمود و به سادگی و به سرعت  هر یک از گروه ها را مدیریت نمود. بعنوان مثال می توان تنطیمات اولیه یکسانی را برای تمام اکسس پوینت ها اعمال نمود، کانال های تک تک اکسس پوینت ها را تعریف نمود، فرم ور دستگاهها را بروز کرد،تنظیمات ذخیره شده ای را بروی یک یا چند اکسس پوینت اعمال نمود و ...  . تمام اکسس پوینت ها ازPLUG-and-PLAY پشتیبانی می نمایند.

 

انعطاف پذیری در توسعه شبکه

کنترل کننده AC500 می تواند به جهت مدیریت LAN، WEB و حتی Cloud management مورد استفاده قرار گیرد که به این صورت موجب ساده سازی فعالیت های Admin در مدیریت شبکه خواهد شد.

ایزوله نمودن ، تعریف چندین شبکه WiFi

در AC500 می توان بر اساس اهدافی که در شبکه دنبال می نمایید، برای اکسس پوینت ها چندین SSID تعریف و آنها را ایزوله نمایید، لذا به جهت حفظ امنیت، از این طریق می توانید دستگاه های متصل به شبکه را از دسترسی به دیگر دستگاه های متصل منع نمایید.

درگاه USB 2.0 به جهت بروز رسانی متمرکز

به محض اتصال فلش یا هارد حاوی آخرین firmware اکسس پوینت ها، به درگاه USB در AC500، این دستگاه بصورت خودکار اطلاعات نسخه firmware تک تک اکسس پوینت های متصل را شناسایی نموده و آنرا به آخرین firmware موجود بروز رسانی می نماید.

پیوند SSID با VLAN

AC500 شما را قادر به پیوند SSID های متفاوت به VLAN ها و DHCP های متفاوت می نماید تا برای دامین های متفاوت رنج IP متفاوت تعریف نموده و بدین ترتیب بصورت واقعی ،ترافیک بین شبکه های مختلف بی سیم را برای تضمین امنیت شبکه ایزوله نمایید.


 •  
 • پشتیبانی از مدیریت متمرکز چندین اکسس پوینت
 • پشتیبانی از گروه بندی اکسس پوینت به جهت مدیریت آنها
 • پشتیبانی از مونیتورینگ برخط شرایط اکسس پوینت ها
 • پشتیبانی از شناسایی خودکار اکسس پوینت ها
 • پشتیبانی از پیوند APs به جهت ایجاد امنیت بالا و منع دسترسی های غیر مجاز
 • پشتیبانی حداکثر تا 200 اکسس پوینت متصل
 • پورت USB 2.0 به جهت بروز رسانی یکسان و همزمان firmware اکسس پوینت ها
 • پشتیبانی از reboot اکسس پوینت ها بصورت برنامه ریزی شده و یا دستی
 • پشتیبانی از حالت ByPass به جهت مدیریت
 • پشتیبانی از حالت Local Bridge
 • پشتیبانی از مدیریت تحت WEB (HTTP and HTTPS)
 •  
 • 36 ماه گارنتی گرین


مثال موردی

طرح مساله:

پوشش دهی موثر امواج بی سیم در تمامی نقاط یک سازمان به گونه ای که تمام محیط آن سازمان را در بر گیرد و کاربران براحتی بتوانند به صورت بی سیم به شبکه متصل گردند و با جابجایی در طبقات نیازی به اتصال مجدد نباشد، همواره از دغدغه های مدیر شبکه در هر سازمانی می باشد.

راه حل:

پاسخ به این نیاز در توتولینک با معرفی اکسس پوینت های POE سقفی مدل N9 و سخت افزار کنترل کننده این اکسس پوینت ها مدل AC500 میسر گردیده است.

تصویر، سازمانی فرضی را نشان می دهد که برای پوشش دهی بی سیم محیط از 5 اکسس پوینت سقفی مدل N9  استفاده نموده است. در شکل بعضی از N9 ها بصورت مستقیم به یک POE Switch متصل شده اند و برخی دیگر برای انتقال داده و برق مورد نیاز از POE Adapterموجود در کارتن محصول استفاده نموده اند.

استفاده از تکنولوژی POE در این اکسس پوینت ها موجب می شود نیازی به کابل کشی برق در کنار کابل شبکه نداشته باشید، چراکه برق مورد نیاز را از طریق تکنولوژی POE تامین می نمایید.

کنترل کننده AC500 به جهت کنترل اکسس پوینت های N9 موجود در سازمان، به یک سوویچ متصل به شبکه وصل شده است (قسمت بالای تصویر سمت راست)، با استفاده از این کنترل کننده مدیر شبکه قادر خواهد بود تمامی این اکسس پوینت ها که تعدادشان تا 40 عدد می تواند باشد را بصورت موثری مدیریت نماید.

با استفاده از نرم افزار (فرم ور) موجود در AC500، لیست تمام اکسس پوینت های نصب شده در شبکه قابل مشاهده خواهد بود، مدیر شبکه بنا بر نیاز می تواند نسبت به تغییر تنظیمات هر یک از اکسس پوینت ها بصورت مجزا و یا انجام تنظیمات بصورت یکپارچه اقدام  نماید.

 
HARDWARE FEATURES

Interface

5*10/100Mbps LAN Ports

 

1*USB 2.0 port

Power Supply

9V DC/0.8A

Button

RST Button

LED Indicators

1 *Power, 1 *SYS, 5 *LAN, 1 *USB

Dimensions (L x W x H)

7.2 x 5.1 x 1.1 in. ( 182 x 129.5 x 27mm)

 

WIRELESS FEATURES

Maximum Number of Manageable APs

200

AP Management

AP Scan

AP Status

AP Group Management

AP Settings

AP System Management

AC Working Mode

Local Management

Remote Management

AC System Management

Local IP Settings

Administrator Settings

Time Zone Settings

Firmware Upgrade

System Configuration

Reboot Schedule

Package Contents

AC500 AP Controller*1

Power Adapter *1

Ethernet Cable *1

Quick Installation Guide *1

Environment

Operating Temperature: 0~40 (32 ~104)

Storage Temperature: -40~70 (-40 ~158)

Operating Humidity: 10%~90% non-condensing

Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


توجه:
اطلاعات موجود در این وب سایت تنها برای مدل هایی که از بازار ایران خریداری شده اند صحت داشته و مدل های خریداری شده از سایر نقاط دنیا را پشتیبانی نمی نماید.

کاتالوگ دستگاه

مدل
دانلود
نسخه
تاریخ
AC500
AC500_Datesheet
1.5

 

تصاویر 

مدل
دانلود
رزولوشن
AC500
AC500_Photo01
1500x750
Ac500
AC500_Photo02
1500x750
AC500
AC500_Photo03 1500x750